Історична довідка

Восени 1922 року було створено в селі Кризьке сільську раду. Підпорядковані села – Кризьке, Сичівка. Загальна площа земель Кризької територіальної громади – 811,4 га.

Населення с.Кризьке  - 655 чоловік, с.Сичівка – 216 чоловік. Населення в основному заняте виробництвом сільськогосподарської продукції ТОВ «Оріон», працюють в районному центрі, а також особистих підсобних господарствах. Виробничі території розміщені в межах населених пунктів. Села електрифіковані, газифіковані,централізоване водопостачання в селах часткове. Опалення індивідуальне.

В селах функціонують Кризький СБК та Сичівський сільський клуб, Кризька ЗОШ І-ІІІ ступенів, крамниці.