Новина

12 лютого 2019 року відбулась 36 сесія сьомого скликання депутатів Кризької сільської ради в якій брали участь 9 депутатів і розглядалися такі питання:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  2. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок сільського бюджету.
  3. Про перепрофілювання нежитлової будівлі дошкільного закладу на територіїї Кризької сільської ради
  4. Про затвердження Екологічної програми Кризької сільської ради на 2019-2022 роки.
  5. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кризькій сільській раді на 2019 рік.
  6. Про виконання сільського бюджету за 2018 рік.
  7. Звіт т.в.о.сільського голови, секретаря ради про роботу в Кризькій сільській раді за 2018 рік.