Увага ! Оголошення!

Необхідно провести сплату земельного податку до 30.08.2019 року. Об'єктом сплати за землю є земельна ділянка, земельна частка(пай).

Шановні землекористувачі!

Кризька сільська рада повідомляє, відповідно до статті 206 Земельного кодексу України та статті 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка(пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.

Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст.281 і ст.282 ПКУ.

Одночасно повідомляємо:

Для отримання повідомлення на сплату земельного податку або у разі зміни власника земельної ділянки звертатися до Кризької сільської ради до спеціаліста-землевпорядника.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов'язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2019 року.

Вдячні вам, шановні мешканці, за розуміння та вчасно сплачені податки.