Розпорядження

КРИЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

«_05_»  лютого  2019  р                                                                    с.Кризьке                                                                    № 14

Про   затвердження паспорту

бюджетної програми

на 2019 рік

Відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, наказів Міністерства фінансів України від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», від 26.08.2014 № 836 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»( із змінами), рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання  Кризької сілсьької  ради  «Про  районний бюджет на 2019 рік» від 19 грудня 2018 року:

1. Затвердити паспорт бюджетної  програми на 2019 рік за кодом програмної класифікації видатків та кредитування 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад», що додається.

2. Затвердити паспорт бюджетної  програми   на 2019 рік, як головному розпоряднику коштів за кодом програмної класифікації видатків та кредитування КПКВК 0116030 «Організація  благоустрою населених пунктів», що додається.

3. Затвердити паспорт бюджетної  програми   на 2019 рік, як головному розпоряднику коштів за кодом програмної класифікації видатків та кредитування КПКВК 0117130   «Здійснення заходів із землеустрою», що додається.

4. Затвердити паспорт бюджетної  програми   на 2019 рік, як головному розпоряднику коштів за кодом програмної класифікації видатків та кредитування КПКВК 0117461  «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожної інфраструктури», що додається.

5. Затвердити паспорт бюджетної  програми   на 2019 рік, як головному розпоряднику коштів за кодом програмної класифікації видатків та кредитування КПКВК 0118340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів», що додається.

2.Головному бухгалтеру сільської ради (Шевченко М.О.) забезпечити погодження паспорту бюджетної програми  на 2019 рік  з  управлінням фінансів Марківської райдержадміністрації та  подати до управління Державної казначейської служби України у Марківському районі  Луганської області.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Т.в.о.сільського голови,

секретар ради                                                                          Т.І.Сущенко