Секретар

Секретар сільської ради

Я, Сущенко Тетяна Іванівна, народилась 25 січня 1962 року в селі Курячівка, Марківського району, Луганської області

Після закінчення Бондарівської середньої школи пройшла навчання на курсах бухгалтерів в місті Луганськ.

• З 1980 по 1993 рік працювала в Марківському РВО – бухгалтером.
  • З 1987 по 1989 рік навчалась в Харківському фінансовому технікумі по спеціальності бухгалтер-фінансист.
  • З 1993 по 2014 рік працювала головним бухгалтером в Кризькій сільській раді.
  • З 04 вересня 2014 року рішенням 42/3 сесії Кризької сільської ради обрано секретарем сільської ради.

З 11 липня 2017 року за рішенням 21/1 сесії Кризької сільської ради тимчасово виконую обов’язки сільського голови Кризької сільської ради.

• Мій чоловік – Сущенко Микола Федорович.
  • Мій син  - Сущенко Віталій Миколайович.
  • Моя донька – Сущенко Віталія Миколаївна.

Я і члени моєї родини до кримінальної відповідальності не притягувалися. Під судом і слідством не перебували.